Buna, vreau sa mentionez ca am luat anticonceptionale(marvelon21) iar dupa ce am terminat tableta am asteptat sa imi vina menstruatia,dar a trecut o luna si 3 zil e.ma trezesc cu ameteli. e posibil sa

15:20, 03.09.2011
întreabă anonim

Răspunsuri

Xenia
(18:19. 05.09.2011)

Draga mea, de ce nu faci un test de sarcina, pentru a scapa de indoieli? Este posibil sa fie vorba despre o simpla dereglare hormonala, cauzata de anticonceptionale. Daca ai luat pastilele regulat, nu ai de ce sa iti faci griji. Cel mai bine ar fi sa mergi la ginecolog, pentru mai multa siguranta.

Răspunde și tu

Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Va rugam sa completati campurile necesare.

      Va rugam sa completati campurile necesare.

        Va rugam sa completati campurile necesare.

          Va rugam sa completati campurile necesare.

            Cauta un furnizor in zona ta

            Ai nevoide de un SFAT?

            Adauga o intrebare la care vrei sa primesti raspuns. Comunitatea DivaHair te ajuta.

            întreabă

            LIKE si intra in universul divelor!

            Ghidul de frumusete DIVA2016