Alexandru Ciucu a fost infidel în timpul căsniciei? Alina Sorescu, adevărul despre femeile cu care a fost surprins de-a lungul anilor

Divorțul dintre Alina Sorescu și Alexandru Ciucu se numără printre cele mai controversate subiecte ale acestei perioade. Dezvăluirile făcute de artistă au creat vâlvă în spațiul public, iar fanii ei au rămas fără cuvinte când au aflat câte a îndurat în timpul căsniciei. Vezi ce a declarat vedeta despre femeile cu care a fost surprins fostul ei soț de-a lungul anilor!
Când a fost invitată în podcastul „La Măruță”, Alina Sorescu a făcut declarații neașteptate despre așa-zisele infidelități ale fostului partener. Atât în timpul mariajului, cât și după, acesta a fost surprins în compania mai multor femei și fotografiat de paparazzi. Află ce a avut de zis Alina Sorescu despre aceste episoade controversate!
„Toate acele fotografii ar fi fost o înscenare a lui”
Alina Sorescu, în vârstă de 38 de ani, a dezvăluit că una dintre femeile în compania căreia a fost surprins Alexandru Ciucu era chiar Georgiana, hairstylista ei. Vedeta a aflat chiar de la femeia respectivă care erau intențiile bărbatului în momentul în care se afișa în compania ei.
„Alexandru a fost fotografiat intrând în casa ei, ieșind, nu mai știu. Au fost multe zvonuri în presă cum că ar avea o relație cu ea. Ea a fost o victimă a lui. Din discuțiile cu ea, am înțeles de la ea că toate acele fotografii ar fi fost o înscenare a lui și își dorea să îmi distrugă relațiile de prietenie.
Aveam o relație cu ea de mulți ani, chiar dinainte să-l cunosc, eram prietene, îmi făcea părul, ne mai și vedeam. El mi-a spus să ies eu să vorbesc despre asta, să lămuresc eu presa. Eu i-am spus că nu sunt eu în acele fotografii, i-am spus să iasă el să lămurească, pentru că fetele cresc, o să vadă pozele, care sunt și pe net. El spunea că fetele trebuie să-l accepte așa cum e. Am fost, în continuare, o perioadă la Georgiana. Acum, am un alt salon la care merg. Avea tot timpul tendința de a duce toată vina pe mine.”, i-a explicat artista lui Cătălin Măruță.

„Nu pot să spun același lucru despre toate acele femei”
Totuși, hairstylista respectivă nu este singura femeie alături de care a fost văzut fostul soț al Alinei Sorescu. De-a lungul anilor, acesta a mai apărut și în compania altor femei, însă cântăreața nu cunoaște dedesubturile relației lui cu ele.
„Nu pot să spun același lucru despre toate acele femei cu care a fost fotografiat de-a lungul anilor, tot timpul. A mai fost fotografiat anul trecut cu Oana Vlădescu, cu care a fost fotografiat și când eram noi împreună. A mai fost pozat și cu Mădălina, cea care este soția celui care i-a fost martor în procesul nostru. Nu știu dacă a avut ceva cu femeia aceea, nu vreau să comentez.”, a mai zis interpreta piesei „Azi e despre mine”.

Important de menționat este că Alexandru Ciucu și Alina Sorescu au doi copii împreună. Fiicele lor, Carolina și Raisa au 11, respectiv 8 ani, ceea ce înseamnă că pot vedea oricând imaginile care au tot circulat pe internet, cu tatăl lor și cu alte femei.
La polul opus, bărbatul se apără, spunând că toate acuzațiile aduse de fosta soție sunt minciuni.



Surse foto: Facebook, Facebook, Facebook
Surse articol: Youtube, Libertatea, Romaniatv