Adevarata Stare de Bine
Nu Skin

e normal sa te doare sanii cand iei anticonceptionale ?

10:44, 07.10.2011
întreabă vicky

Răspunsuri

Iolanda
(16:46. 25.10.2011)

Este firesc sa intampini reactii adverse in urma tratamentului cu anticonceptionale, insa daca acestea persista, este recomandat sa consulti medicul ginecolog.

Răspunde și tu

Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Va rugam sa completati campurile necesare.

      Va rugam sa completati campurile necesare.

        Va rugam sa completati campurile necesare.

          la uterul retrovers este recomandat steriletul?

          pausescu elena - 04.09.2012

          Contraceptie
          in acest moment sunt 1 raspuns
          raspunde
          Va rugam sa completati campurile necesare.

            Cauta un furnizor in zona ta

            Ai nevoide de un SFAT?

            Adauga o intrebare la care vrei sa primesti raspuns. Comunitatea DivaHair te ajuta.

            întreabă

            LIKE si intra in universul divelor!