Adevarata Stare de Bine
Nu Skin

inflamatie zona genitala

01:41, 08.11.2013
întreabă narcis

Răspunsuri

Denisa
(18:04. 12.11.2013)

Cred ca ar trebui sa te duci din nou la medic. Unele medicamente au efecte adverse si e posibil sa le folosesti degeaba. Daca nu esti multumit de acest medic, incearca sa mergi la altul. Nu cred ca e ceva foarte grav, dar nici nu merita sa astepti sa para ceva mai rau.

Răspunde și tu

Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Va rugam sa completati campurile necesare.

      Va rugam sa completati campurile necesare.

        Va rugam sa completati campurile necesare.

          Va rugam sa completati campurile necesare.

            Cauta un furnizor in zona ta

            Ai nevoide de un SFAT?

            Adauga o intrebare la care vrei sa primesti raspuns. Comunitatea DivaHair te ajuta.

            întreabă

            LIKE si intra in universul divelor!